Sorina Vladu Data eveniment: 15 iulie 2017
Va multumesc din suflet!
Rochia a fost perfecta, primul magazin de mirese, personal frumos si profesionalism din partea fetelor.
Rochia a rezistat impecabil la 2 zile de sedinte Trash the Dress,una dintre ele fiind la mare.
Recomand cu multa încredere si caldura acest magazin.
Diana Dumitru Data eveniment: 18 septembrie 2016
Tin sa va multumesc pe aceasta cale pentru minunata rochie de mireasa Ana purtata in cea mai frumoasa zi din viata mea, 18 sept 2016.
Doresc sa impartasesc aceasta bucurie cu dvs si, in semn de multumire, sa va trimit cateva poze.
Va doresc o primavara minunata, iar viitoarelor dvs. miresici le doresc multa fericire!
Lavinia Nec Data eveniment: 16.07.2016
Aici puteti gasi sute de rochii superbe si un personal foarte amabil si zambaret. Am cumparat rochia visurilor mele de la Elite Mariaj cu cateva saptamani inainte de nunta si in cateva zile mi-a fost retusata si pregatita sa fie imbracata ! Multumesc mult si fetelor de la salon si dnei croitorese.
Miruna
Va multumesc tare mult pentru rochia mea frumoasa. A fost prima rochie de mireasa probata si am stiut ca nu are rost sa ma mai duc in alte magazine. Ii multumesc tare mult si Alexandrei pentru rabdare si profesionalism.
Photo: Cezar Machidon
Mirela Manole Data eveniment: 22.09.2019
Am avut cea mai frumoasa rochie. A fost exact ceea ce mi-am dorit. Va multumesc !
Florentina Sofron
Va multumesc din suflet pentru profesionalism! Deadline-ul a fost respectat, rochia a fost exact ce am comandat iar doamna care s-a ocupat de retus a fost excelenta! recomand cu drag!
Ionela Luiza
Multumesc frumos pentru superba rochita!
Anne Marie Nicola
Multumesc, Elite Mariaj, pt rochita de vis! Sunteti minunati, sunteti profesionisti, sunteti cei ce m-au rasfatat in fiecare moment, sunteti cei ce au putut impaca o mireasa asa de capricioasa! Si...multumesc, in special, Georgianei! :)
Ana Erler Data eveniment: 13.05.2017
Un salon cu adevarat profesionist! Am vazut rochia de mireasa pe Internet si m-am indragostit pe loc, am comandat-o chiar daca nu era pe stocul din Iasi. Echipa m-a sustinut in intregul proces, masurile au fost luate la perfectie iar ajustarile au fost minore. Am purtat cea mai frumoasa rochie posibil iar complimentele au fost pe masura!
Chira Madalina Antonia Data eveniment: 26 august 2022
Evenimentul nostru a fost minunat datorita personalului de la Elite Mariaj si a hainelor achizitionate! Rochia de mireasa si costumul de mire au fost cele mai frumoase detalii ale nuntii noastre si experienta de a le alege alaturi de personalul super amabil si dragut a fost minunata! Recomandam tuturor cu tot sufletul♥ï¸!
Mihaela Sires
Vreau sa va multumesc din suflet pentru rochita de vis pe care am purtat o in ziua nuntii!!! Sunteti o echipa de vis si in special vreau sa i multumesc unei fete speciale Antoâ¤â¤â¤ ramâi o fata speciala pt mine si iti multumesc pt k mi ai fost alaturi in toata perioada asta!! Va trimit niste poze dragi mie k sa vedeti cat de faina am fost! Multumesc!!!
Irina A.
Buna! Va transmit si eu cateva poze cu rochita care m-a facut sa ma simt atat de bine in pielea mea in ziua cea mare. Am ajuns la voi dupa alte incercari nefericite in a-mi gasi rochita mult visata. Rochita pe care o cautam (Alessia de la Monreal) nu era pe stoc, dar mi-am facut totusi curaj sa vin sa probez modele asemanatoare. Am avut o colaborare excelenta cu Nadia care a inteles din cateva cuvinte genul pe care il caut. Pentru ca toate stelele se aliniaza atunci cand trebuie, Alessia reaparuse in stoc chiar in ziua respectiva. A fost dragoste la prima vedere! Va transmit pe acesta cale multumiri si felicitari pentru ceea ce faceti!
Alexandra
Un Rai al rochiilor de mireasa! Iar personalul este de nota 1000! Va multumesc!
Daniela P.
O rochiță de poveste, Asteria by Monreal! 🤍Colaborarea cu echipa Elite Mariaj din București a fost minunată de la prima probă până la ultima. Fac totul din pasiune și iubire, iar asta se simte! Recomand cu tot dragul 🫶🏻
Bebu Emilia Florentina
Mi-am gasit Rochita mult visata....fetele sunt foarte de treaba iar Alexandra a fost ff draguta si amabila recomand cu drag :)